Rozmiar czcionki:

Ogłoszenie

 

W związku z podpisaniem porozumienia przez Miejski Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żninie a Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonym przez Fundację Ekspert-Kujawy w partnerstwie z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy informujemy, iż trwa nabór uczestników do projektu, mającego na celu tworzenie miejsc pracy dla osób bezrobotnych w nowo utworzonych lub istniejących przedsiębiorstwach społecznych bądź podmiotach ekonomii społecznej pod warunkiem przekształcenia ich w przedsiębiorstwo społeczne.

Szczegółowe założenia, możliwości i niezbędna dokumentacja zostały zamieszczone na stronie http://kpces.pl.

Osoby i instytucje zainteresowane utworzeniem miejsc pracy w nowych lub już istniejących przedsiębiorstwach społecznych mogą liczyć na uzyskanie bezzwrotnej dotacji na tworzenie miejsc pracy dla osób pozostających bez zatrudnienia.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się z Fundacją Ekspert-Kujawy, ul. Dworcowa 65, Inowrocław, tel. 52 357 62 15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..