Rozmiar czcionki:

Weź udział w badaniu: Diagnoza Społeczna Żnin 2020

 

ankieta 2 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w internetowym badaniu Diagnoza Społeczna Żnin 2020. Celem projektu jest poznanie opinii Mieszkańców na temat istotnych dla Gminy problemów społecznych. Wśród nich znajdują się m.in. takie kwestie, jak wychowanie i edukacja dzieci, bezpieczeństwo publiczne, bezrobocie czy nadużywanie substancji psychoaktywnych.

Badanie jest ważnym narzędziem zarówno polityki społecznej Gminy, jak również idei partycypacji społecznej. Stanowi  też ono integralny element Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych i Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Jego wyniki posłużą optymalizacji działań profilaktycznych, edukacyjnych oraz pomocowych kierowanych do mieszkańców Gminy Żnin.

W ramach badania możecie Państwo wyrazić swoją opinię w poniżej podanej anonimowej ankiecie:
https://www.interankiety.pl/a/ZninD2020

Wypełnienie jednej ankiety zajmuje średnio 10-15 minut. Każdy z uczestników badania ma zagwarantowaną anonimowość.

Wszelkie sugestie mające na celu udoskonalenie narzędzi badawczych będą mile widziane.

Dalszych informacji o projekcie udziela koordynator Remigiusz Świtkowski – kierownik Działu Pomocy Rodzinie w MOPS w Żninie, tel. (52) 30 32 926, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.